Pieteikt materiālu

FK veidošanā var piedalīties arī mūsu lasītāji. Pirms sūtiet jebkādu materiālu, lūdzu, izlasiet, ko mēs sagaidām un kā tas ir jāiesniedz.

Blogi un recenzijas
Mēs labprāt publicējam argumentētus viedokļus par procesiem, kas saistīti ar fotogrāfiju, kā arī interesantas fotoreportāžas par sabiedriski nozīmīgiem, bet ne vienmēr mediju un fotogrāfu atspoguļotiem notikumiem mums apkārt. Recenzijas var būt par izstādēm, pasākumiem, grāmatām un citiem foto žurnāliem. Tekstiem ir jābūt ne garākiem par 4000 zīmēm kopā ar atstarpēm. Attēliem – kā jpg failiem, garākā mala 900 px. Ja vēlaties piedāvāt cita veida materiālu, piemēram, video vai audio, lūdzu, sazinieties ar redakciju pa zemāk norādīto epastu. Mēs nepublicējam preses relīzes un pašslavinošus gabalus, piemēram, kuratora “recenziju” par paša kūrēto izstādi.

Notikumi un ziņas
Ja rīkojat izstādi, atsūtiet mums preses relīzi un divas fotogrāfijas.

Portfolio
Mūs interesē pabeigtas vai vēl procesā esošas fotogrāfiju sērijas, kuras izceļas ar oriģinālu, radošu pieeju un kvalitatīvu tehnisko izpildījumu. Pieteikumā iekļaujiet 16-30 fotogrāfijas kā jpg failus, garākā mala 1000 px. Tāpat neaizmirstiet pieteikumā iekļaut īsu aprakstu par sevi un pieteiktajiem darbiem, to izgatavošanas gadu un tehniskajiem parametriem, kā arī savas mājas lapas adresi, ja tāda jums ir. Fotogrāfiju autoram ir jābūt autortiesību turētājam. Finansiālo ierobežojumu dēļ mēs nevaram publicēt fotogrāfijas un cita veida vizuālus darbus, ja autortiesības pieder trešai personai, piemēram, AKKA/LAA.

Materiālus sūtiet uz epastu (līdz 8 MB vienā vēstulē):

fk [at] fotokvartals.lv

Subject: Pieteikums