/ Arnis Balčus / Konkursi

iRIGA jūnija tēma – Zaļā zona

Turpinās akcija iRIGA, kuras ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām, piektā tēma – Zaļā zona. Labākie darbi tiks iekļauti Rīgas Fotomēnesis 2014 izstādē iRIGA, kura norisināsies 2014. gada maijā Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

Fotogrāfijās fiksējiet visu to, kas norisinās vietās, kur urbānā pilsēta satiekas ar dabu – sākot ar dārziem un parkiem pilsētas centrā, beidzot ar mazdārziņiem guļamrajonos un atpūtas stūrīšiem pilsētas pludmalēs. Tēmas ietvaros labprāt sagaidītu arī fotogrāfijas no Jāņu svinēšanas dažādos galvaspilsētas nostūros, kā arī Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku pirmajām dienām Mežaparkā. Tajā pašā laikā varat fotografēt arī daudzas citas zaļās zonas, interpretējot tēmu visplašākajā mērā.

Fotogrāfijas par šo tēmu līdz 30. jūnijam varat iesūtīt vietnē http://www.flickr.com/groups/iriga-5

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā un attēlu jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotogrāfijām. Fotogrāfijas parakstā norādiet autora vārdu, uzvārdu un uzņemšanas vietu un laiku. Ar autoriem, kuru darbi tiks atlasīti izstādei, sazināsimies caur Flickr un vajadzības gadījumā aicināsim iesūtīt fotogrāfijas lielākā izšķirtspējā pa e-pastu. Pilnus noteikumus lasiet šeit.

Šomēnes esam piešķīruši arī veicināšanas balvu – Latvijas fotogrāfijas gadagrāmatu – aktīvākajiem pirmo trīs konkursa kārtu iRIGA dalībniekiem, kuru darbi patīkami izceļas uz citu fona – Ērikam Biteram, Sigitai Lapiņai, Agnesei Mūrniecei, Ģirtam Raģelim, Jānim Zvēram, Aivaram Slišānam, Elīnai Tjutjunnikai, Zelmai Brezinskai un Sergejam Babikovam. Piedāvājam nelielu izlasi no fotogrāfijām, kas iesūtītas pirmajos trīs konkursa mēnešos.