/ Arnis Balčus / Notikumi

Grāvlejs stāstīs par fotogrāfiju

Pirmdien, 17. jūnijā plkst. 19:00, Kalnciema kvartālā fotogrāfijas pasniedzējs Ivars Grāvlejs aicina kopīgi meklēt atbildi uz jautājumu Kas ir aktuāli fotogrāfijā?

Savā pirmajā no divām lekcijām par fotomākslu, kuras Ivars Grāvlejs lasīs Kalnciema kvartālā, ikvienam tiks sniegts ieskats saturiski un formāli nozīmīgākajās izmaiņās pasaules fotogrāfijā.
Lekcija dos ierosmi patstāvīgi un radoši domāt par attēlu postmodernisma laikmetā, iespēju atskatīties fotogrāfijas vēstures līkločos un ieraudzīt kopainu mūsdienu kontekstā, kā arī jautāt un izteikt savu viedokli par aktuālajiem jautājumiem, kas saistīti ar foto mākslu gan ikdienišķā, gan zinātniskā kontekstā.

Lekcijas autors Ivars Grāvlejs ieguvis maģistra grādu FAMU fotogrāfijas katedrā Prāgas izpildītājmākslas akadēmijā, kā arī guvis starptautisku izstāžu pieredzi Ņujorkā, Londonā, Prāgā, Telavivā, Berlīnē, Maskavā, Varšavā un citviet pasaulē. Kopš 2008. gada Ivars Grāvlejs ir fotogrāfijas pasniedzējs Prāgā un Rīgā.

Lekcija notiks Kalnciema kvartāla Vīnu veikala zālē, Kalnciema ielā 35, Rīgā. Uz lekciju var pieteikties līdz 17. jūnijam plkst. 12:00, sūtot e-pastu uz kalnciemaiela@gmail.com. Lekcijas cena 5 LVL. Lekcijas ilgums 90 minūtes.

Ivara Grāvleja otrā lekcija, kurā tiks apskatīti dažādi fotogrāfijas virzieni vēsturiskā kontekstā, Kalnciema kvartālā notiks 1.jūlijā.