/ Arnis Balčus / Konkursi

iRIGA novembra tēma – Rīdzinieku pašportreti

Turpinās akcija iRIGA, kuras ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām, šī mēneša tēma – Rīdzinieku pašportreti. Labākie darbi tiks iekļauti Rīgas Fotomēnesis 2014 izstādē iRIGA, kura norisināsies 2014. gada maijā Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Šajā reizē interesantākie darbi piedalīsies arī biedrības ISSP rīkotajā projektā Rīgas paš/portretimājas lapā un izstādē nākamā gada vasarā.

Novembra tēmas ietvaros gaidīsim fotogrāfiskus pašportretus, kas stāsta stāstu par jums. Pašportrets nav tikai sejas un ķermeņa attēls – tas var atspoguļot cilvēka šībrīža emocijas, vai, tieši pretēji, ļauj uz brīdi ieņemt kādu citu, iedomātu tēlu. Pašportreti parādīs, kā izskatās mūsdienu rīdzinieks viņa paša acīm.

Fotogrāfijas par šo tēmu līdz 30. novembrim varat iesūtīt vietnē http://www.flickr.com/groups/iriga-10. Iesūtot pašportretu, lūdzam norādīt vārdu un apkaimi, kurā dzīvojat.

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā un attēlu jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotogrāfijām. Fotogrāfijas parakstā norādiet arī autora vārdu, uzvārdu un uzņemšanas vietu un laiku. Ar autoriem, kuru darbi tiks atlasīti izstādei, sazināsimies caur Flickr un vajadzības gadījumā aicināsim iesūtīt fotogrāfijas lielākā izšķirtspējā pa e-pastu. Pilnus noteikumus lasiet šeit.