/ Foto Kvartāls / Notikumi

Notiks 5. Latvijas fotogrāfu forums

2015. gada 24. janvārī Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžas telpās norisināsies 5. Latvijas fotogrāfu forums. Tā ietvaros ierasti tiek cilātas dažādas ar nozari saistītas tēmas un aktuāli jautājumi.

Kā pavēstīja pasākuma organizators Arno Marnics, starp gaidāmajiem referātiem ir paredzētas tēmas, kas saistītas ar fotogrāfijas izglītības problēmu Latvijā. Izskanēs piedavājumi saistībā ar amatieru kustības koordinēšanu un organizēšanu valsts mērogā. Tiks ieskicētas dažādu nozīmīgu gaidāmo notikumu norises gada griezumā. Nozīmīgākais Latvijas fotogrāfu foruma paziņojums ir saistīts ar Latvijas fotogrāfu savienības dibināšanu un tās uzstādītajiem mērķiem. Noslēgumā paredzētas debates un diskusijas pie brīvā mikrofona par piedāvātajām tēmām.

Pasākuma izskaņā klātesošajiem būs iespēja pieteikties dalībai Latvijas fotogrāfu savienībā un kļūt par tās biedru. Vienlaikus Latvijas fotogrāfu forums orgkomiteja aicina visus klātesošos veidot fotogrāfiju maiņas tirdziņu, dibinot brīnišķīgu tradīciju privāto foto kolekciju veidošanā, iegūstot darbus maiņas ceļā.

5. Latvijas fotogrāfu forums notiks Rīgā, Bruņinieku ielā 57, LKA Latvijas Kultūras koledžas Baltajā zālē. Reģistrācija no 9:30. Ieeja pret ziedojumiem. Starplaikos tiek nodrošinātas kafijas pauzes. Ņemot vērā ierobežoto sēdvietu skaitu, aicinājums iepriekš pieteikties, sūtot savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju uz e pastu fotografuforums@inbox.lv vai zvanot uz tālruņa nr. 28619776.