/ Foto Kvartāls / Notikumi

Noskaidros labākās fotoentuziastu fotogrāfijas

Ilmārs Znotiņš un Inese Dābola izsludina konkursu Gada balva fotogrāfijā 2015. Tajā, sacenšoties par veiksmīgākā foto autora titulu, tiek aicināti piedalīties gan fotogrāfijas profesionāļi, gan arī entuziasti un amatieri.

Darbu pieteikšana konkursam tiek izsludināta trīs kategorijās – Cilvēks, Notikumi un Dabas skaistums. Fotogrāfi ir aicināti iesniegt savus labākos 2015. gadā radītos darbus. “2015.gads tuvojas noslēgumam un pienācis laiks ienirt sabildēto attēlu gigabaitos, lai meklētu šī gada laikā tapušās fotogrāfiskās pērles. Gada balva fotogrāfijā aicina parādīt notverto un iemūžināto Latvijas fotogrāfiskajai sabiedrībai. Nešaubos, ka gaisma un radošā veiksme ir bijusi katram,” Ilmārs Znotiņš, Gada balva fotogrāfijā kurators.

Fotogrāfijas tiks pieņemtas līdz 2016. gada 7. janvārim portāla Delfi.lv sadaļā Gada balva fotogrāfijā. Konkursam iesniegtie darbi tiks publicēti galerijā gadafoto.delfi.lv un tos varēs apskatīt jebkurš interesents. Tāpat arī paredzēta iespēja nobalsot par savu favorītu. Savukārt, lai noteiktu kategoriju uzvarētājus, iesūtītos darbus vērtēs starptautiska žūrija. Uzvarētāji tiks apbalvoti ar vērtīgajām Nikon D7200 KIT 18-140mm fotokamerām.

Konkursa laureāti tiks paziņoti atklājot 100 labāko darbu izstādi. Konkursa kuratori ir Ilmārs Znotiņš un Inese Dābola, to organizē portāls Delfi un aģentūra Huge sadarbībā ar AS Latvijas valsts meži un pateicoties Nikon atbalstam, izstāde tiek organizēta sadarbībā ar tirdzniecības centru Origo.