/ Foto Kvartāls / Notikumi

Var pieteikties darbnīcai par teksta un attēla mijiedarbību

Līdz 20. martam fotogrāfi, vizuālie mākslinieki un attēlu redaktori aicināti pieteikties darbnīcai ar pieredzējušo fotogrāmatu redaktoru un GOST Books izdevniecības līdzdibinātāju Gordonu Makdonaldu. Darbnīca notiks maijā Rīgas Fotomēneša 2016 laikā SELF PUBLISH RIGA programmas ietvaros.

Gordona Makdonalda darbnīca Vārdi un attēli, attēli un vārdi (Words and Pictures – Pictures and Words) sniegs iespēju paplašināt zināšanas par fotogrāfijas un teksta mijiedarbības iespējām. Darbnīca iekļaus vairākas lekcijas, kas iepazīstinās gan ar dažādiem māksliniekiem, kas savā praksē izmantojuši abus medijus, gan ar paša Makdonalda pieredzi kā fotogrāfijas publikāciju redaktoram. Papildus lekcijām notiks diskusijas, kā atrast veiksmīgāko teksta un attēlu kombināciju katra dalībnieka individuālajam projektam.

Darbnīca notiks no 8. līdz 11. maijam Rīgā. Lai piedalītos, jāiesniedz pieteikums, iekļaujot attēlus, ar kuriem dalībnieks vēlas strādāt darbnīcas laikā. Konkursa kārtībā tiks izvēlēti 12 dalībnieki. Darbnīca notiks angļu valodā.

Detalizētāka informācija par darbnīcu un pieteikšanos: http://www.selfpublishriga.com/?section=workshop