/ Foto Kvartāls / Notikumi

Izsludināta pieteikšanās ISSP Skolai

Līdz 27. jūnijam atvērta pieteikšanās divu gadu fotogrāfijas izglītības programmai ISSP Skola, kuras pasniedzēji ir tādi atpazīstami Latvijas fotogrāfi kā Iveta Vaivode, Arnis Balčus, Ieva Epnere, Andrejs Grants, filozofs Kārlis Vērpe un kuratores Solvita Krese un Līga Lindenbauma, kā arī plašs pieaicinātu speciālistu loks no Latvijas un ārvalstīm.

ISSP Skola ir divu gadu neformālās izglītības programma, ko biedrība ISSP aizsāka 2011. gadā ar mērķi piedāvāt kvalitatīvu, praksē balstītu izglītību Latvijas jaunajiem fotogrāfiem un fotogrāfijas interesentiem. ISSP Skola piedāvā studentiem atvērtu, radošu un kritisku vidi, kurā attīstīt savu individuālo pieeju fotogrāfijā. Programmas laikā studenti paplašina izpratni par fotogrāfiju kā mūsdienu mākslas mediju, gūstot pieredzi no labākajiem Latvijas un ārvalstu speciālistiem. Otrā gada laikā studenti izstrādā personiskus autorprojektus, kas tiek prezentēti kopīgā izstādē.

Skolas kursus un nodarbības vada fotogrāfi Iveta Vaivode, Ieva Epnere, Arnis Balčus un Andrejs Grants, ka arī filozofs Kārlis Vērpe un kuratores Solvita Krese un Līga Lindenbauma. Paralēli pamatkursa nodarbībām, ar savu personisko pieredzi regulāri dalās pieaicinātie vieslektori, piem., Niko Baumgartens, Inese Baranovska, Dāvis Sīmanis, Inga Erdmane, Ivars Grāvlejs, Romans Korovins un citi fotogrāfijas profesionāļi un mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm. Skolas mācību grafiks ir pielāgots strādājošu/ studējošu dalībnieku vajadzībām – nodarbības notiek darba dienu vakaros Rīgas centrā. Mācību kopējais ilgums – 18 mēneši.

Līdz 19. jūnijam Kaņepes Kultūras centrā, Skolas ielā 15 skatāma ISSP Skolas 2016. gada absolventu izstāde Apvērstā telpa, kur tiek prezentēti astoņi mācību laikā tapušie autorprojekti – fotogrāfijas sērijas, grāmatas, video un instalācijas. Izstādes darba laiks – katru dienu no plkst. 13.00 – 19.00. Ieeja brīva.