/ Foto Kvartāls / Notikumi

Radio NABA aicina piedalīties fotokonkursā

Par godu LR6 – Latvijas Universitātes Radio NABA 14. dzimšanas dienai tiek izsludināts fotokonkurss par tēmu . Konkursa noslēgumā tiks veidota ceļojošā fotoizstāde un labāko darbu autori iegūs balvas. Konkurss paredzēts visām vecuma grupām.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, kad radio NABA aicināja ikvienu radoši izpausties par tematiku, kuras centrā atradās radio un viss, kas ar to saistīts, arī šogad fotokonkurss izaicina topošo un esošo fotomākslinieku radošumu un viņu fotoaparātu objektīvus.

Konkursa tēma  rosina vizuāli parādīt bezgalību, cenzūru, nejaušību. Šī skaņa paslēpj to, ko cenzūras dēļ nedrīkstētu dzirdēt. Pī jeb π ir iracionāls skaitlis, kuru nevar uzrakstīt precīzi — decimālajā pierakstā tas ir bezgalīgs. Pīkstieni skan telefona klausulē pirms sarunas sākuma un pēc tās beigām. Pī signāls satiekams pilsētu ielās, kad negaidīti uzpīpina garāmbraucoša automašīna un tas var simbolizēt kaut kā beigas. Katrs fotokonkursa dalībnieks var parādīt savu redzējumu par pī. Aicinām darbos radoši paust redzējumu saskaņā ar savu oriģinālo vēstījumu un apspēlēt kādu sev aktuālu motīvu. Kas tajā būs redzams, paliek katra paša ziņā. Nepastāvot nekādiem tēmu ierobežojumiem, galveno uzmanību pievērsīsim bilžu kvalitātei – tām jābūt pietiekami lielā izšķirtspējā. Tēma ir plaša un neaizmirsīsim – iztēlei robežu nav!

Žūrija vērtēs darbus pēc to mākslinieciskās un tehniskās kvalitātes, idejas un atbilstības konkursa radošajai tēmai. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 25. novembrī. 25 žūrijas izvēlēti darbi tiks apbalvoti un piedalīsies ceļojošā fotoizstādē 14×14, 3 labākie autori iegūs papildu balvas.

Līdz 22.11.2016. konkursantiem ir jāiesniedz viena vai divas fotogrāfijas, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Turpat atrodami konkursa noteikumi.