/ Foto Kvartāls / Notikumi

Foto pastaiga un darbnīca ar Filipu Šmitu Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā

Fotogrāfs, Germana Ermiča izstādes Plūstoši viesmākslinieks Filips Šmits, foto pastaigā aicina iepazīt izstādi un abu autoru radošo sadarbību, kā arī praktiski izzināt un izmēģināt fotogrāfijas sniegtās iespējas, izmantojot savu fotokameru vai viedtālruni ar kameru.

Foto pastaigā gan pieredzējušiem fotogrāfiem, gan interesentiem būs iespēja dzirdēt Filipa Šmita stāstījumu par ilggadējo sadarbību ar dizaineru Germanu Ermiču, fotogrāfa nozīmi dizainera darbā, kā arī darbiem izstādē Plūstoši un citiem projektiem. Praktiskajā daļā Filips Šmits dalīsies ar praktiskiem padomiem, kā labāk fiksēt un fotografēt īpašus mākslas un dizaina objektus un izstādes. Fotogrāfs aicinās dalībniekus izstādē veikt praktiskus uzdevumus, lai rosinātu domāt par kompozīciju, gaismu, rakursu un telpu. Uzdevumi veicami ar jebkāda veida fotokameru vai viedierīci ar kameru.

Filips Šmits (1996) ieguvis bakalaura grādu modes fotogrāfijā Londonas Mākslas universitātē, ikdienā strādā par fotogrāfu, kā arī piedalās modes un mūzikas klipu filmēšanā. 2020. gadā Šmits ieguva FK Balvu kā labākais jaunais Latvijas fotogrāfs, un šobrīd aktīvi darbojas kā fotogrāfs gan Eiropā, gan ASV.

Papildu informācija:

Dalības maksa: 10,00 EUR pieaugušajiem, 5,00 EUR pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem. Dalība ar iepriekšēju pieteikšanos, vietu skaits ierobežots ( (+371) 67 830917, kortnija.mara.gurtlava@lnmm.lv). Vairāk informācijas šeit.