/ Arnis Balčus / Konkursi

iRIGA augusta tēma – Pilsēta kustībā

Turpinās akcija iRIGA, kuras ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām, septītā tēma – Pilsēta kustībā. Labākie darbi tiks iekļauti Rīgas Fotomēnesis 2014 izstādē iRIGA, kura norisināsies 2014. gada maijā Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

Fotogrāfijās mēģiniet atklāt to neparasto un aizraujošo, kas raksturo pārvietošanos mūsu galvaspilsētā! Sabiedriskais transports, divriteņi, automašīnas, motocikli, laivas vai tikpat labi somiņas, kurās nēsā kaķus un klēpjsunīšus – Rīgu raksturo dažādi pārvietošanās līdzekļi un metodes. Un, protams, neaizmirstiet par gājējiem un to iemīļotajām takām dažādos Rīgas rajonos.

Fotogrāfijas par šo tēmu līdz 31. augustam varat iesūtīt vietnē http://www.flickr.com/groups/iriga-7

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā un attēlu jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotogrāfijām. Fotogrāfijas parakstā norādiet autora vārdu, uzvārdu un uzņemšanas vietu un laiku. Ar autoriem, kuru darbi tiks atlasīti izstādei, sazināsimies caur Flickr un vajadzības gadījumā aicināsim iesūtīt fotogrāfijas lielākā izšķirtspējā pa e-pastu. Pilnus noteikumus lasiet šeit.