/ Arnis Balčus / Konkursi

iRIGA septembra tēma – Kaimiņi

Turpinās akcija iRIGA, kuras ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām, astotā tēma – Kaimiņi. Labākie darbi tiks iekļauti Rīgas Fotomēnesis 2014 izstādē iRIGA, kura norisināsies 2014. gada maijā Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

Gaidīsim fotogrāfijas ar jūsu kaimiņiem – vai tie būtu cilvēki, dzīvnieki, kas mīt jums blakus, vai arī krodziņi, veikali, kultūras iestādes, kas atrodas tuvumā jūsu dzīvesvietai un ir daļa no jūsu ikdienas.

Fotogrāfijas par šo tēmu līdz 30. septembrim varat iesūtīt vietnē http://www.flickr.com/groups/iriga-8

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā un attēlu jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotogrāfijām. Fotogrāfijas parakstā norādiet autora vārdu, uzvārdu un uzņemšanas vietu un laiku. Ar autoriem, kuru darbi tiks atlasīti izstādei, sazināsimies caur Flickr un vajadzības gadījumā aicināsim iesūtīt fotogrāfijas lielākā izšķirtspējā pa e-pastu. Pilnus noteikumus lasiet šeit.